TEAM

Team
The team that creates your dream

 

Debby-Visions

Debby van der Geer

Algemeen directeur

Aan het roer

 debby@visions.nl

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 830 062

 

Richard-Visions

Richard Smit

Oprichter en fotograaf

De kapitein

 richard@visions.nl

Phone icon Visions small  +31 (0) 6 53 54 76 69

 

Daniella-Visions

Daniella Witteman

Administratief beheer

De financiële motor

 daniella@visions.nl

Phone icon Visions small  + 31(0) 252 83 00 63

Laurence-Visions

Laurence Hall

Beeldbewerker

De fototovenaar

 laurence@visions.nl

Phone icon Visions small +31 (0) 252 420 446

 

Miriam-Visions

Miriam de Kooker

Project Manager

Zij is waar de actie is

 miriam@visions.nl

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 830 062

Stephan-Visions

Stephan Vernooij

Account Manager

Bezige bij

 stephan@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 646 078 396

Aimee-Visions

Aimée Smit

Marketing en Communicatie

Merk Visionair

 aimee@visions.nl

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 420 446

 

 

Marianne-Visions

Marianne van den Eijkel

Fotograaf

Schepper van visuele wonderen

 marianne@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 420 446

Suzanne-Visions

Suzanne van Saase

Management Assistent

Helpende hand

 suzanne@visions.nl

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 830 062

Karel-Visions

Karel Ham

Fotograaf

De meester beeldmaker

 karel@visions.nl

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 830 062

 

 

Annemarieke Hooij

Account Manager

Een echt mensen mens

 annemarieke@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 6 46 08 04 16

 

 

Petra-Visions

Petra Barnhoorn

Project Manager Botanische Fotografie

Zij die weet wat leeft

 petra@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 621 206 737

Ramon-Visions

Ramon van der Reijden

Fotograaf

Botanisch Visionair

 ramon@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 420 446

Marcel-Visions

Marcel van Greevenbroek

Fotograaf

De alleskunner

 marcel@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 420 446

Willian-Visions

Willian van Tol

Beeldredacteur

Groene duizendpoot

 willian@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 420 446

 

Sandy-Visions

Sandy de Haas

Content medewerker beeldbank

Heeft alles op een rijtje

 sandy@visionspictures.com

Phone icon Visions small  +31 (0) 252 420 446